mini zawody kempa potocka fest


Link 11.06.2011 :: 17:49 Bike Komentuj (4)


backfliptailwhipturndownpiękny supermantailwhip


Zacznę od tego, że spałem tylko trzy godziny tej nocy w szafie. Wypaliłem conajmniej ramę szlugów, właśnie piję trzecią kawę i jestem zmarnowany. Dzisiaj był co roczny "żolifest" na warszawskiej kempie potockiej, gdzie była masa atrakcji ludzi i żarcia, za czym nie przepadam. Ale była też mini rampa oraz funbox gdzie poleciało kilka ładnych triczków. Jamajevents zorganizowało mini zawody, gdzie wystąpił m.in Rafał 'Skejcik' Kierc. Niestety nie byłem tam długo, więc cyknąłem co chciałem i jestem zadowolony. Mimo wszystko trzeba wreszcie nauczyć się robić dobre zdjęcia sportowe, jaram się tak w opór nimi, a skill niski jak cholera - niestety. Dzięki Ci Marek jeszcze raz za użyczenie aparatu ;). Dwa zdjęcia są w sumie z tym samym triczkiem ale nie mogłem się zdecydować, które wybrać. Mam jeszcze nawet dobre zdjęcia flary i backflipa superman ale z gównianych kadrów więc ich nie umieszczam.


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak

California Pool OTWARTA


Link 30.05.2011 :: 15:10 Bike Komentuj (0)
un-turndowntailwhipx-upLewo: barspin


Prawo: footjamLewo: oldschool


Prawo: toboggan360 tailwhip


Zaraz po Hit&Run'ie wybrałem się na californię, na początku było kilka osób i odnawialiśmy miejscówkę, później dojechała grubsza ekipa i zaczęły się jazdy! Piwko, grill, muzyka, triczki, czego chcieć więcej ;). Dodam tylko, że było kozacko i chyba pomysł robienia tych zdjęć z gównianym fleszem był z jednej strony złym pomysłem bo niezbyt jeszcze ogarniam ten temat, z drugiej strony dobrym bo zdjęcia są doświetlone wystarczająco dla mnie. Zapraszamy w niedzielę 05.06.2011 jakoś od 14-15 na Californię ! Piwko we własnym zakresie! - ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA

Hit&Run III


Link 29.05.2011 :: 23:11 Bike Komentuj (0)


icepick grinddouble peg grindtailwhip


Już trzecia edycja znanego w całej Polsce jam'u Hit&Run. Mimo tego, że impreza została przesunięta dzień do przodu wszystko wypaliło, pogoda dopisała, magia. Do zobaczenia na następnej edycji!


www.jamajevents.blogspot.com


www.avebmx.pl


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak

before przed hit&run


Link 29.05.2011 :: 15:07 Bike Komentuj (0)
tobogganLewo: oldschool

Prawo: lookback


Fajny dzień, niestety nie przypuszczałem, że w ogóle będę robił jakieś zdjęcia, co za tym idzie nie było żadnego sprzętu a z doświadczenia już wiem, że robić zdjęcia na jutrzence bez lampy to parodia... Więc niestety zdjęcia są nie ostre, brzydkie i jest mi smutno. Ale wieczorem albo jutro wstawię dzisiejsze zdjęcia z jam'u Hit&Run III, z którego właśnie wróciłem.


www.jamajevents.blogspot.com


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak

tarcho part second


Link 15.05.2011 :: 12:07 Bike Komentuj (0)
Lewo: tailwhip na quoterze

Prawo: tabletop


Lewo: barspin

Prawo: footjam na quoterze


Korzystając z dobrej pogody o 9 rano byliśmy już na tarcho, poleciał ładny progresik! Później była gra w 'chuja' ale chłopaczki się poddały. Mimo zadowalających mnie zdjęć ta sobota była masakryczna, cały dzień łaziłem i robiłem jakieś zdjęcia. Generalnie prócz tego mam jeszcze dwa, może trzy tematy, które udostępnię w najbliższym czasie ;). PS. Piszcie jakieś komentarze, co mógłbym poprawić, zmienić, jak się do tego zabrać jeśli ktoś się zna, zawsze mi to jakoś pomoże!


autor: Wojciech 'trabant' Józwiaktarcho


Link 11.05.2011 :: 14:19 Bike Komentuj (1)

Lewa: Barspin do tapa

Prawa: Abubaka
Lewa: X-up candy

Prawa: 180 barspin


Mimo upału jaki panował na tarchominie i mojej obolałej głowy coś wyszło. Podłapałem zajawkę, chyba trzeba zacząć odkładać kasę na aparat i dobrą lampę :).
autor: Wojciech 'trabant' Józwiak

hop hop colą


Link 20.04.2011 :: 20:39 Bike Komentuj (2)

- przepraszam, czy pan się zesrał ?


- tak, a o co chodzi ?autor: Wojciech 'trabant' Józwiak


progres


Link 29.11.2010 :: 22:27 Bike Komentuj (0)
Kolejny dzień na jutrzence pokazał, że wraz z zimą przyszedł nieoczekiwany progres. Dzięki temu udało mi się zrobić kilka dobrych zdjęć, niestety z każdym było coś nie tak i szczerze nadal piękne nie są. Ale mimo wszystko wrzucam te szjety na waszą ocenę.


jutrzenka


Link 27.11.2010 :: 14:16 Bike Komentuj (1)


Wczoraj odwiedziłem chyba najpopularniejszy skatepark w Warszawie 'Jutrzenka'. Dzięki uprzejmości mojego przyjaciela i znajomego mogłem zrobić kilka zdjęć, które mogę powiedzieć, że są nawet nawet, niestety obróbka nawaliła ale nic na to nie poradzę ponieważ nie jestem jeszcze zbyt dobry w grafice.Reportaż(25)
Bike(19)
Portrety(13)
Różne(8)
Teksty(7)
Koncertowe(5)
Krajobraz(3)
Sport(3)
Nocne(2)
Reklamowe(1)

Nowsze wpisy

warszawarowerowa.blogspot.com
ziolo flickr
www.ccemodiary.blogspot.com