STOP ACTA!


Link 21.01.2012 :: 11:36 Teksty Komentuj (0)Nawet nie wiem od czego zacząć. Mimo tego, że blog ten służy do innych celów muszę poruszyć ten temat. ACTA - Anti-Counterfeiting Trade Agreement czyli międzynarodowe porozumienie dot. walki z naruszeniami własności intelektualnej.


- O całym projekcie
Jeśli nie macie pojęcia na temat tej afery to polecam liznąć ten temat poprzez linki, które podałem na dole wpisu - jednak są one tylko częścią tego co tu się tak naprawdę dzieje, dalej polecam szukać informacji na własną rękę.


Cenzura internetu jaką chcą nam nałożyć jest naruszeniem wolności człowieka, wolności słowa i wolności ogółem. Internet to jedyne miejsce gdzie tak naprawdę możemy poczuć się wolni! ACTA, które ma zostać podpisane w Warszawie 26 stycznia zniszczy internet, bo tego nawet nie można nazwać postojem w progresie.


Wmawiają nam, że chcąc podpisać owy dokument pragną dbać o prawa autorskie, walczyć z piractwem etc. GÓWNO PRAWDA! Bo po pierwsze, piractwa nie da się wyplenić. Nie ważne jak będą się starać piractwo jest nieśmiertelne i mogą je jedynie próbować powstrzymać, jednak ludzie, którzy w tym siedzą zawsze znajdą sposób by nie upaść. Prawa autorskie ? Dajcie spokój ... Robią z nas niewolników systemu próbując wymusić na nas kupowanie płyt, chodzenie do kina by wytwórnie, które zarabiają ciężkie pieniądze na swoich beznadziejnych produkcjach nie upadły. Jakby nie patrzeć w pewien sposób ten dokument dotyczy również mnie, Krzyśka i naszej działalności. Tylko, że my nie czerpiemy z tego w żaden sposób korzyści majątkowych bo nie na tym to polega. Sztuka nie jest na sprzedaż, sztuka potrzebuje by ją doceniono i odwdzięczono się jej twórcom i jej samej.Gdy ACTA wejdzie w życie nie będziemy mogli nic zrobić samodzielnie. Nasz dostawca internetu będzie zmuszony do informowania odpowiednich służb o tym co robimy w sieci, co czytamy, co oglądamy jak i również co piszemy. Będziemy cały czas pod kontrolą! Wiele stron zostanie zamkniętych, część z nich już została wyłączona z życia. Giganci internetowi stoją po stronie 'Wolnego Internetu', czyli nas samych - internautów. Wikipedia wyłączyła serwis by pokazać swój sprzeciw, zresztą nie tylko oni, było wiele takich stron, których już nie będę tutaj wymieniał. Google zagroziło, że wyłączy swoje usługi jeśli ACTA wejdzie w życie. Poruszcie ten temat, jestem chętny do dyskusji! TUTAJ CHODZI O WAS, to nie jest tak, że ten problem mija kogoś z nas. Nie prawda, to dotyczy każdego z nas, nie jest to głupi żart czy błahostka. RUSZCIE GŁOWĄ

LINKI
Wniosek ACTA


Strona protestu na facebooku


ccemodiary.blogspot.com - Oni również zostaną wyłączeni


Człowiek, który wie co się dzieje - polecam to obejrzeć!
Wlepka CCEMODIARY


Link 09.08.2011 :: 14:23 Teksty Komentuj (0)


fot. Monika Wieczorek

obróbka. Wojciech 'trabant' Józwiak


Wpadliśmy dzisiaj na pomysł z kumplem żeby zrobić wlepki ccemodiary, czyli Capital City Emo Diary. Blog muzyczny dwójki moich przyjaciół. Na ich stronie możecie pobrać albumy wielu undergroundowych zespołów, które warto usłyszeć. ccemodiary jest już dość rozpoznawalne na scenie dlatego postanowiliśmy zrobić taką mini reklamę. Ze względu na to, że na koncerty chodzimy razem, będę robił zdjęcia na ich bloga.
autor: Wojciech 'trabant' JózwiakMetro2


Link 25.07.2011 :: 16:11 Teksty Komentuj (0)
Jeśli jeździcie czasami metrem i jesteście z Warszawy wypatrujcie tych oto zdjęć na monitorach rozmieszczonych w wagonach metra :). Puszczane są w tzw. Galerii, pt. "Śladami Getta Warszawskiego" o ile dobrze pamiętam, wracając do domu metrem miałem okazję je zobaczyć niestety nie byłem przygotowany by zrobić szybką fotograficzną relację z tego. We wrześniu będzie również wystawa pod tym samym tytułem gdzie będziecie mieli możliwość obejrzeć więcej naszych prac. Szczegóły podam z czasem. Pozdrawiam!


Cmentarz Żydowski - Krzyśka zdjęcia niestety nie mamy na stronie ale to się zmieni mam nadzieję :)


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak


Metro


Link 23.07.2011 :: 18:03 Teksty Komentuj (0)

Chcielibyśmy się przed Wami pochwalić, że nasze zdjęcia, tzn. Moje (Wojciech 'trabant' Józwiak) i Krzyśka od wczoraj przez calutki tydzień są pokazywane w warszawskim metrze :)! Jeśli jeździcie metrem i oglądacie czasem te ekraniki umieszczone w wagonach, wypatrujcie naszych zdjęć ! Niestety nie wiem jakie są to zdjęcia ale są podpisane także jeśli ktoś chce rozpozna na pewno ;).

Jeśli będę jechał, któregoś dnia i na nie trafię na pewno zrobię zdjęcie i wstawię. Pozdrawiam ! :)


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak

2 Miejsce, dziękuję


Link 12.06.2011 :: 11:16 Teksty Komentuj (0)

Cześć ! Niestety nie wygrałem konkursu na mellonbmx :(. Ale mimo wszystko baardzo dziękuję za pomoc, bo zająłem drugie miejsce z czego jestem zadowolony.
Link do wydarzenia
KONKURS!!!


Link 03.06.2011 :: 08:11 Teksty Komentuj (0)

Cześć! Wczoraj w nocy wrzuciłem swoje zdjęcie do konkursu w kategorii 'best photo'. Was to nic nie kosztuje, a mnie bardzo pomaga. Dlatego bardzo was proszę o wejście na stronę i kliknięcie buttonu LIKE IT! im więcej tym lepiej, bo dzięki temu mogę wygrać. Pozdrawiam !!!


KLIKAJCIE TUTAJ !!!!


rozsyłajcie link do wszystkich znajomych jakich tylko macie, bardzo mi to pomoże. Pozdrawiam :)!

Mój biedny film


Link 02.06.2011 :: 22:47 Teksty Komentuj (0)

Miałem dzisiaj bardzo przykre przeżycie ... Chciałem wywołać swój film z analoga, który robiłem od stycznia. No więc zacząłem zwijać film, wszystko szło fajnie, wydawało mi się, że film został zwinięty ponieważ rolka zaczęła kręcić się jakby film był zawinięty. Z uśmiechem na twarzy otwieram klapkę, a film był zerwany, zwinięta część poplątała się nie wiadomo jakim cudem. Więcej nie dam nikomu do ręki swojego analoga ... Jest mi bardzo smutno teraz.


Reportaż(25)
Bike(19)
Portrety(13)
Różne(8)
Teksty(7)
Koncertowe(5)
Krajobraz(3)
Sport(3)
Nocne(2)
Reklamowe(1)

warszawarowerowa.blogspot.com
ziolo flickr
www.ccemodiary.blogspot.com