SUMMER CRUST FEST '12 - ALPINIST & MASAKARI


Link 30.07.2012 :: 17:25 Koncertowe Komentuj (0)Świetny koncert, którego było mi trzeba. Odbiłem sobie to, że nie było mnie na Fluff Fest 2012. Alpiniści, Bagna i Masakari byli świetnym zakończeniem dnia. Oby więcej takich gigów! Więcej zdjęć można zobaczyć na fb page GOFORIT!


autor: Wojciech Józwiak

EEVA w Eufemii


Link 28.07.2011 :: 10:01 Koncertowe Komentuj (5)No, to by było na tyle jeśli chodzi o ten koncert :). EEVA bardzo fajnie grała, melodyjnie, też nie było za wiele słychać ale dawało radę. Nasi rosyjscy przyjaciele są naprawdę bardzo sympatyczni, tak więc zapraszam na koncerty ;)!


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak


MASAAHUKU w Eufemii


Link 27.07.2011 :: 12:45 Koncertowe Komentuj (0)

Co do tego koncertu za bardzo wypowiedzieć się nie mogę bo szczerze mówiąc prócz gitar i perki nie słyszałem. No ale liczy się to, że publika zajebiście współpracowała z kapelą :). Jutro wrzucę zdjęcia z koncertu EEVA, którzy zagrali jako ostatni. Niech moc będzie z wami!


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak

Checkpoint w Eufemii


Link 26.07.2011 :: 14:57 Koncertowe Komentuj (0)Wczoraj w klubojadalni Eufemia odbył się koncert gdzie zagrali polski Checkpoint, MASAAHUKU i rosyjska grupa EEVA. Dobry koncert, w sumie najbardziej przypadł mi do gustu ostatni zespół EEVA, oby do następnego ;). Najbardziej i tak rozbawiło mnie, że Polak do Polaka nie zawsze zagada na koncercie, a do nas (mnie i dwójki przyjaciół) podbił Australijczyk, z którym odbyliśmy dość zabawną rozmowę, a później dwójka Rosjan - nasz angielski okazał się na szczęście na ich poziomie.


Zdjęcia z tego koncertu podzielę na oddzielne posty, poświęcone każdemu z zespołów dlatego, że trochę tych zdjęć mam, a nie ma co hurtem wrzucać. Także dzień po dniu powinny pojawiać się następne.Link do wydarzenia na Lastfm


autor: Wojciech 'trabant' Józwiak

Erplain


Link 10.01.2011 :: 16:13 Koncertowe Komentuj (7)


Czego można się spodziewać za 5zł ;) ? Link do wydarzenia
Reportaż(25)
Bike(19)
Portrety(13)
Różne(8)
Teksty(7)
Koncertowe(5)
Krajobraz(3)
Sport(3)
Nocne(2)
Reklamowe(1)

warszawarowerowa.blogspot.com
ziolo flickr
www.ccemodiary.blogspot.com